SCM7B35-02
Mfr.Part #
SCM7B35-02
Datasheet
SCM7B35-02
Stock
5
Current - Supply :
56 mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage - Supply :
14V ~ 35V